Pazartesi, 08 Haziran 2015 21:31

İlahi Dokunuş

Yazan 
Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

b 03

Oneness Deeksha (İlahi Dokunuş), önemli evrimsel bir dönemden geçtiğimiz bu zaman diliminde gezegenimize geldi. Hem çevremiz ve sosyal yapımız hem kişisel ve kollektif bilincimizi büyük oranda etkiliyor. Hepimiz bu arınma ve gençleşme sürecinden etkileniyoruz, aslında biz o sürecin kendisiyiz ! Bu geçişle uyum içinde, Birlik Üniversitesi; şimdi, Oneness Deeksha (İlahi Dokunuş) olarak bildiğimiz Mukthi'yi (Aydınlanma) tekniğini binlerce seneden beri ilk defa, kolektif Birlik Bilincin genişlemesine yardımcı olması için tüm dünyaya yaymaya devam etmektedir.

Oneness Deeksha herhangi özel bir inança ait mi ?

Oneness Deeksha hiç bir din, inanç sistemi veya spiritüel öğretiye ait değildir. Dogmatik olmayan, hangi yolun yolcusu olduğuna bakmaksızın istisnasız herkese uygulanabilecek bir evrensel enerjidir. Sizi doğrudan kendi varlığınızın gerçeğine götürmek üzere, yegâne ve zekice işliyor. Oneness Deeksha bütün dünyada hangi inanç, din, akım, ırk, ulustan olursa olsun, her gün binlerce insana veriliyor ve dininizi değiştirmek ya da yeni bir guru edinmenizi gerektirmez.

Nörobiyolojik dönüşüm nedir?

Oneness Deeksha, beyindeki (aşırı çalışan) düşünme merkezlerinden (az çalışan) ön lobun sakin merkezlerine enerjiyi dengeliyor. Beynin bu "yenilenen bağlantı" duyuları zihnin müdahalesinden özgürleştiriyor. Duyular zihnin müdahalesinden kurtulunca, neşe, içsel huzur, bağlılık ve birlik duyguları eşliğinde doğal, berrak bir idrak yeteneği ortaya çıkar.

Gezegensel değişimle nasıl örtüşüyor?

Her kendi orijinal gerçek durumuna uyanan birey, bütün ile etkileşim içindedir ve böylece topyekun küresel dönüşüme doğru yol alan insanlığa yardım ediyor. Ne kadar çok insan uyanır ve Birlik Bilincine varırsa, kalanların ona varması o derecede kolaylaşıyor.

Kimler Oneness Deeksha alabilir?

Her yaştan her insan İlahi Dokunuş alabilir.

Oneness Deeksha'i kim verebilir?

Türkiye'de düzenlenen "Birliğe Uyanış" seminerine veya Hindistan'da Birlik Üniversitesi'nin ilk seviye sürecine katılmış olan herkes bunu aktarabilir. Oneness Deeksha uygulayıcısı o andan itibaren evrensel enerjiye kanallık edip alıcıya enerji transferi yapabilir.

Oneness Deeksha nasıl aktarılır? Neler yaşayabilirim?

Uygulayıcı ellerini başınıza (taç çakranıza) koyar ve ortalama 2-3 dakika süresince aktarır. Transfer sırasındaki deneyimler değişebiliyor, bazen güçlü, bazen süptil olabiliyor. Bazı alıcılar başta bir karıncalanma hisseder, bazısı bedenden geçen neşe dolu bir enerji algılar, ya da hiç bir şey hissedilmeyebilir veya etkisini günler sonra hisseder; bunun önemi yoktur. Transfer sırasında ne deneyimlenmişse fark etmez, alıcı kendi doğasına bağlı olarak, adım adım (veya ani) bireysel uyanışa götüren bir sürecin başlatıldığından emin olabilir.

Oneness Deeksha 'in Faydaları:

Ruhsal ve fiziksel etkili ve kalıcı faydalar sağlar;
İlk seans ile birlikte kendinizi daha hafif ve özgür hissedersiniz.
Vücudunuzun hayati öneme sahip enerji merkezlerinizde (çakralar) açılma sağlar ve onları dengeler.
Beyin'de sağladığı nöro-biyolojik etkiyle (EEG ölçümüyle sabitlenmiştir) hafızayı güçlendirir, zekayı uyandırır ve konsantrasyon yeteneğini geliştirir.
Bu sayede alfa dalgasına inen beyin, ihtiyacı olan dinlenmeyi etkin şekilde giderir.
Oneness Deeksha sizi sakin ve huzurlu bir hale ulaştırır ve An'da kalmanızı sağlar.
Duygusal acıları iyileştirerek ilişkilere sevgi getirir.
Bolluk ve Bereket bilinci yaratarak başarıyı engelleyen blokajları fark etmenizi sağlar.
Enerji bedeninizin titreşiminin yükselmesiyle eskisine kıyasla çok daha güçlü ve enerjik olursunuz.
Oneness Deeksha 'ın en önemli kazanımı ise sizi Birlik Bilinci'ne ulaştırarak bunu yaşatmasıdır.

Oneness Deeksha almak için birkaç yöntem vardır:

1. Enerji aktarımını evinizden deneyimlemek için Facebook grubumuz "Oneness Türkiye"ye katılın. (Her Salı gecesi ücretsiz düzenlenmektedir)
2. Birlik Üniversitesi tarafından desteklenen etkinlik ve atölye çalışmaları için anasayfadaki ajandamızı takip edin.
3. Bulunduğunuz şehir veya bölgede eğitmen bulunmuyorsa, uzaktan özel birebir bireysel seans alabilirsiniz. Bunun için iletişim sayfamızdan talebinizi belirten bir mail atmanız yeterlidir. Bilgi için sizinle en kısa sürede irtibata geçilecektir.

Dönüşüm sürecimi hızlandırabilir miyim?

Bedendeki enerji kanalları ve merkezleri bir defa açılmışsa, bedenin yüksek enerji seviyelerini kabul etme kapasitesi artar. Çakra meditasyonu ve nefes farkındalığı çalışmalarıyla birlikte uygulanırsa, her hafta alınan İlahi Dokunuş bu dönüşümün hızını artırabilir. Ancak seçtiğiniz yolda ilerlerken sadece size doğal geleni yapın!

Bütün insanlık gerçekten bu değişimi geçirebilecek mi?

Evet. Birlik Üniversitesi'ne göre dünya nüfusun sadece %0,001, yani 70.000 kişi, uyanırsa, bu gerçekleşecek. O zaman kolektif farkındalık, dünyadaki bütün diğer insanların etkilenecek kadar artacak ve toplu halde aydınlanma gerçekleşecek. Türkiye için 700 kişinin uyanmasının tüm ülkeyi aydınlanmaya taşıyacağı tahmin edilmektedir.

Okunma 9810 defa Son Düzenlenme Pazartesi, 08 Haziran 2015 21:37
Yukarı